Jsme nejstarší výroba paličkovaných krajek na světě a největší v Evropě.

Ve výrobě paličkovaných krajek máme zkušenosti, dokážeme vyhovět všem požadavkům na provedení, vypracování a i na množství. Naše know-how na strojní výrobu paličkovaných krajek je jedinečné v Evropě a pravděpodobně i ve světě.
Pro naše zákazníky máme k dispozici archiv mnoha tisíců vzorů paličkovaných krajek, všech možných provedení, materiálů, šířek, barev, kombinací. Čerpáme z obrovského bohatství, které tvořily generace nejlepších návrhářů a krajkářů v Evropě téměř 100 let. Takové množství vzorů a tudíž nejlepší podmínky pro váš výběr najdete jen u nás. Vyrábíme krajky stále stejné vynikající kvality jak jsou naši zákazníci zvyklí a v sortimentu, který postupně doplňujeme a rozšiřujeme. 

Používáme nejkvalitnější bavlnu a v krajkách pevné vazby, aby byly naše výrobky i po mnoha letech používání pěkné. Jsme plně připraveni splnit i ta nejnáročnější přání zákazníků. A těšíme se na ně.

Exportujeme naše výrobky do celého světa včetně USA, Kanady, Jižní Ameriky. S kvalitou našich krajek jsou spokojeni zákazníci po celé Evropě (Německo, Francie, Itálie, Rakousko, Velká Británie, Španělsko, Holandsko, Belgie, Chorvatsko, Řecko, Slovensko, Polsko, Pobaltské státy, Norsko, Švédsko, Rusko), dodáváme krajky také na blízký a střední východ.

Tradice nás zavazuje.

PŘIJMEME  ZAMĚSTNANCE DO VÝROBY

Do našeho provozu v Drnovicích přijmeme zaměstnance (muže i ženy) na pozice:

- údržba, seřizování a opravy paličkovacích strojů

  • Nové pracovníky zaškolíme, předáme naše zkušenosti
  • Dobré platové podmínky, bonusy a zaměstnanecké výhody
  • Týden dovolené navíc
  • Práce ve směnném provozu

Požadujeme manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost.

Kontaktujte nás na telefonním čísle 516 472 116